Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 67 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

 

STEAM veikla

STEAM seminaras

2020 m. spalio–gruodžio mėnesiais Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos STEM dalykų mokytojai dalyvauja Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus organizuotame respublikiniame seminare „STEAM pamokos vertybių sistemos formavimas: mokinys kaip proceso ir rezultato indikatorius“.

Seminaro tikslas – dalintis STEAM modelio taikymo ugdymo procese patirtimi nuo strateginių sprendimų ir jų įgyvendinimų iki bendradarbiavimo su socialiniais partneriais.


Skaityti daugiau...

Tarptautinis projektas „Tinkamai vertinkime gamtą“

2020 m. rugsėjo 1 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazija kartu su partneriais iš 6 šalių (Ispanija, Lenkija, Kroatija, Grenlandija, Graikija, Rumunija) pradėjo įgyvendinti projektą „Tinkamai vertinkime gamtą“. Projektą koordinuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alvyda Ambraškienė ir anglų kalbos mokytoja Irena Budreikienė.

Projekto tikslas – ištirti, kokie yra gamtiniai ištekliai ir kaip jie apsprendžia žmonių veiklą. Prisidėti prie natūralios gamtos išsaugojimo ir jos išteklių tausojimo.

Molekulės diena

Chemikai ir jiems prijaučiantys spalio 23 d. nuo 6:02 val. ryto iki 18.02 val. paminėjo Molekulės, arba Molio dieną. Šios šventės laikas susietas su Avogadro skaičiumi, kuris yra lygus 6,02 × 1023. Chemijos būrelio narės, mokinių tarybos narės Saulė Šileikytė (2b) ir Kamilė Sadauskaitė (1b) nupiešė piešinį kreidutėmis šiai dienai paminėti, o kiti gimnazijos mokinių tarybos nariai kartu su pirmininke Auguste Mališauskaite papuošė gimnaziją įvairiomis molekulėmis.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje vyko renginys „Naktis prie teleskopo“

Rugsėjo 23 d. naktį mūsų gimnazijoje vyko visiems atviras renginys „Naktis prie teleskopo“. Renginyje dalyvavo gausus būrys mūsų gimnazijos moksleivių, tėvelių ir svečių iš miesto. Dalyviams buvo paruošti du 200 mm Dobson montuotės teleskopai.

Skaityti daugiau...

Erasmus+ projekto renginiai mūsų gimnazijoje

Kovo 3 d. mūsų gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto sklaidai skirti renginiai būsimiesiems gimnazistams iš visų Utenos mokyklų. Renginyje dalyvavo būsimieji gimnazistai – aštuntokai ir mūsų gimnazijos mokiniai. Mūsų mokiniai projekto dalyviai Miglė, Saulė, Erikas ir Vilius pristatė mūsų vykdomą Erasmus + projektą „Effective education – better future“, papasakojo apie Erasmus suteikiamas galimybes dalyvauti įvairiuose projektuose ir jų naudą.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje įkurta gamtos mokslų laboratorija

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos Strateginio veiklos plano 2019–2021 metams vienas iš uždavinių – skatinant mokinių ir mokytojų kūrybingumą, inovuoti ugdymo proceso organizavimą. Todėl džiaugiamės galėdami pranešti esamiems ir būsimiems gimnazijos mokiniams, kad jau nuo šio rugsėjo gimnazijoje duris pravers naujai įkurta laboratorija. Tikime, kad naujos erdvės per gamtamokslinių dalykų mokymą suteiks platesnių galimybių ugdyti praktinį suvokimą bei kritinį mąstymą.

Administracijos informacija


Gimnazistai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM veiklos mokykloje“

Kovo 6 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyko tarptautinė konferencija „STEAM veiklos mokykloje“. Jos metu buvo apžvelgta STEAM praktika Lietuvoje bei užsienyje, diskutuojama apie mokinių gamtamokslinę ir IT kompetenciją, jos ugdymo gaires.

Skaityti daugiau...

„Makaronų tiltų 2020“ atrankos etapas

Kovo 4 d. Utenos A. Šapokos gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2020“ atrankos turnyras. Varžybų tikslas – iš pakelio spagečių „Pasaka“ ir plastilino sukonstruoti kuo stipresnį tiltą iš makaronų. Maksimalus tilto ilgis – 420 mm, plotis – 100 mm, aukštis – 200 mm.

Skaityti daugiau...

Kovo 4-oji – VGTU diena gimnazijoje

Kovo 4 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Ta proga gimnazijoje lankėsi VGTU dėstytojai.

Skaityti daugiau...

Internetinė dailės paroda „Fotografija“

Kovo 3 d. prasidėjo gimnazijos moksleivių internetinė dailės paroda „Fotografija“.

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija