Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

     

 naujienos

 

 

Administracijos darbo grafikas vasaros atostogų metu

 


Priėmimas į Adolfo Šapokos gimnaziją


Kodėl verta rinktis Adolfo Šapokos gimnaziją          Priėmimas į gimnaziją 2018 m.

 


Pilietinė iniciatyva „RAKTAI nuo užrakintų durų...“

Birželio 13 d. 1a ir 1c klasių gimnazistai dalyvavo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti organizuotoje pilietinėje iniciatyvoje „RAKTAI nuo užrakintų durų...“. Ši iniciatyva skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti. Mokiniai kartu su mokytojais prisiminė, jog gegužės 22-ąją minėjome 70-ąsias trėmimų operacijos „Vesna" („Pavasaris") metines.

Skaityti daugiau...

Internetinė mokinių fotografijų paroda „Šviesa ir šešėlis“

Birželio 14 d. prasidėjo internetinė gimnazijos moksleivių fotografijų paroda „Šviesa ir šešėlis“.

2a klasės mokiniai Utenos dažasvydyje

Birželio 8 d. 2a klasės mokiniai su mokytojomis Roma ir Aurelija smagiai leido laiką Utenos dažasvydyje.

Skaityti daugiau...

Matas Petrėnas – STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ laimėtojas

Birželio 12 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre vyko baigiamasis STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ renginys ir buvo apdovanoti laureatai. Mūsų gimnazijos 2d klasės mokinio Mato Petrėno darbas „Kuo dengti saulės kolektorių? Stiklu ar plastiku?“ buvo įvertintas I vieta ir apdovanotas kelione į Helsinkio mokslo centrą „Heureka“. Konkurse dalyvavo beveik 300 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Skaityti daugiau...

Edukacinė ekskursija gimnazijos pirmūnams

Birželio 12 d. vyko ekskursija, skirta gimnazijos pirmūnams. Iš visų klasių buvo atrinkta daugiau nei 30 mokinių, besimokančių devintukais–dešimtukais, todėl norint jiems atsidėkoti už visų metų pastangas bei siekius tobulėti, šiems gabiems mokiniams buvo surengta šauni edukacinė ir pramogų pilna ekskursija į Kauno medicinos ir farmacijos istorijos muziejų bei Jonavos rajone esantį nuotykių parką „Lokės pėda“.

Skaityti daugiau...

„Gilių“ nominacijos (atnaujinta)

Birželio 7 d. gimnazijos aktų salėje įvyko renginys „Gilių“ nominacijos. Šiame renginyje apdovanojami konkursų bei olimpiadų nugalėtojai ir prizininkai bei geriausi mokiniai.

Skaityti daugiau...

Mūsų gimnazistai – respublikinio konkurso „Fizikos bandymai aplink mus“ prizininkai!

Gegužės 31 d. mūsų gimnazistai dalyvavo Kauno J. Jablonskio gimnazijoje vykusiame respublikiniame konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš 60 Lietuvos mokyklų, buvo pristatytas 91 projektas. Mūsų gimnazijos mokiniai konkursui pateikė penkis projektus. Trys iš jų buvo įvertinti prizinėmis vietomis: Mato Petrėno (IId) ir Pauliaus Gaivenio (IId) darbas „Saulės kolektorius, stiklas ar plastikas“ laimėjo I vietą, Tomo Vainausko (IIa) ir Domanto Venslovo darbas „Robotas – dinamometras“ buvo įvertintas III vieta ir Evaldo Bikelio darbas „Kolonėlė – diskoteka“ buvo įvertintas nominanto diplomu. Visų projektų vadovas – mokytojas Stasys Kirdeikis.

Skaityti daugiau...

Dar kartą apie kūrybingumo ugdymo projektą jaunimui „Išsaugok kūrybiškumą – taip gimsta išradimai!“

Šis intensyvių mokymų-renginių ciklas skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams (14–20 m.) bei pedagogams, kurie tiki savo vaikų vizijomis bei skiepija sugebėjimą būti savo ateities šeimininkais. Kaip neužgniaužti jaunojo regėtojo kūrybos? Kaip lavinti vizualinį mąstymą ir atmintį? Kokios kasdienės priemonės padeda praktikuoti kūrybingiausią sąmonės dalį? Projekto tikslas – skatinti moksleivius ugdyti savo kūrybingumą, suteikti jiems žinių ir pasitikėjimo, kūrybiško mąstymo ir jo ugdymo pradmenis, kurie padės ateityje dirbti savarankiškai. Reportažas apie projektą.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vu Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija