Bibliotekų savaitės atidarymo akimirkos

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, balandžio 24–30 dienomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos biblioteka mini jau tradicija tapusią bibliotekų savaitę. Ta proga gimnazijos bibliotekoje buvo pristatyta mokinių dailės darbų paroda ir vyko pirmasis šiai savaitei paminėti skirtas renginys – susitikimas su Edvinu Jurgelioniu.

Buvęs Adolfo Šapokos gimnazijos mokinys, gimnazijos bibliotekos internetinio tinklalapio įkūrėjas grožėjosi dabartinių gimnazistų darbais ir mielai dalinosi savo patirtimi, prisiminė ir aptarė gimnazijos bibliotekoje praleistą laiką bei vykdytas veiklas. Susitikimo metu Edvinas taip pat pristatė ir dabartinę savo profesiją, ir visą dešimtmetį trukusią darbo praktiką. Tačiau iškalbingasis absolventas nesiekė tęsti diskusijų šia tema. Susitikimo metu jaunuolio tikslas buvo išskirti svarbiausius asmenybės bruožus, palengvinančius gyvenimo apsisprendimus. Pokalbio eigoje bibliotekos svečias negailėjo patarimų gimnazistams, siekiantiems atrasti savo gyvenimo kelią.

O labiausiai susitikimo dalyvius ir juos atlydėjusius mokytojus sudomino tai, kad svečias sugebėjo paneigti jau ilgą laiką sklandantį mitą, kad tolesniame gyvenime mokykloje gautų žinių neprireiks. Jis patvirtino, koks svarbus bendras išprusimas ir įrodė tikrąją jo svarbą abituriento gyvenime.

Karolina Ruplėnaitė 3c

Renginių akimirkos: