Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

Interaktyvi popietė Rapolo Šaltenio progimnazijoje

Vasario 7 d. Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko interaktyvi popietė-kūno kultūros pamoka. Joje dalyvavo 7 Adolfo Šapokos gimnazijos mokinės kartu su mokytoja Birute Siliūniene, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip, nes mokytojomis reikėjo pabūti ir mūsų gimnazijos mokinėms.

Jaunesniems progimnazijos mokiniams buvo sugalvotos įvairios užduotys ir estafetės, kurias, pasiskirstę į tris komandas, jie turėjo atlikti kuo geriau. O mūsų gimnazijos mokinės dalindamos kamuolius ir aiškindamos užduočių taisykles džiaugėsi matydamos vaikų šypsenas ir švytinčius veidus.

Vieni vikruoliai stengėsi kuo greičiau atbėgti, kiti tiksliai ir kruopščiai atlikinėjo estafetes ir, žinoma, visi garsiai skanduodami palaikė draugus. Pabaigoje mūsų gimnazijos mokinės pamokė žingsnelių ir šią netradicinę pamoką užbaigė smagiu šokiu.

Buvo labai gera matyti jaunus, įsitraukusius, energija trykštančius, vieningai komandose dirbančius vaikus. Gera žinoti, kad ne tik vaikai, bet ir jų mokytojai liko patenkinti.

 

Popietės akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija