Gimnazijoje svečiavosi Vidas Bareikis

Spalio 14 d. Adolfo Šapokos gimnazijoje svečiavosi dainininkas Vidas Bareikis. Jis kuria laidą „Lietuvos mokyklų žaidynės“, tad mūsų gimnazijoje vyko filmavimas gimnazistams žaidžiant tinklinį su V. Bareikiu. Per žaidimo pertraukas buvo filmuojami pokalbiai su mokiniais ir kūno kultūros treneriais. Tuomet vyko proto mankšta, kurioje vyravo tokie klausimai kaip: „Ar tiesa, kad tinklinis anksčiau buvo žaidžiamas su kvadrato kamuoliu?“, „Ar tiesa, jog Olimpinėms žaidynėms skirti medaliai buvo gaminami iš perdirbtų telefonų?“, „Ar tinklinis buvo vadinamas sviedasmūšiu?“ ir kiti, priverčiantys pamąstyti uždaviniai. Štai tokia neįprasta buvo trečiadienio diena.

Pokalbis su Vidu Bareikiu:

Kaip sugalvojote atvykti filmuotis į Adolfo Šapokos gimnaziją?

Šiuo metu vyksta laidos „Lietuvos mokyklų žaidynės“ filmavimai, kurio metu važinėjame po mokyklas, garsėjančias sportiniais pasiekimais ir žaidžiame įvairias rungtis.

Kokias rungtis jau vykdėte kartu su kitų mokyklų moksleiviais?

Teko žaisti rankinį, kvadratą ir įvairias estafetes.

Ar vaikystėje žaidėte tinklinį?

Pagrindinis vaikystės žaidimas buvo krepšinis, bet šiuo metu tai keičiasi, į pirmą vietą keliauja tinklinis, nes jį žaidžiu kur kas dažniau nei krepšinį.

Kokios emocijos kyla žaidžiant su gimnazistais?

Jausmas labai geras, jaučiasi gera nuotaika, puikus nusiteikimas, ir, žinoma, aktyvus, greitas žaidimas!

Koks šios laidos tikslas?

Kaip žinia, šiuo metu jaunimo fizinis aktyvumas labai sumažėjęs, tad šia iniciatyva norime parodyti sporto naudą, jo reikalingumą kiekvienam.

Kas labiausiai patiko gimnazijoje?

Labai patiko žaidėjai (šypsosi) – pilni energijos ir noro veikti! Be abejonės, įspūdį paliko treneriai. Jie labai linksmi ir entuziastingi. Turite puikius pavyzdžius mokiniams. (šypsosi).

Interviu ėmė Deimantė Grašytė

Renginio akimirkos: