Išvyka į Lenkiją

Visai neseniai, spalio 24–27 dienomis buvome išvykę į Lenkiją. Tai buvo atsakomoji kelionė pas mūsų partnerius iš Chelmo miesto. Kelionė buvo ilga ir sunki, tačiau nuvykę ir susitikę su lenkais, kurių šeimose turėjome gyventi, pralinksmėjome. Pernai rudenį, taip pat kaip mes šįmet, pas mus svečiavosi moksleiviai iš Lenkijos, taigi tiems, kurie vyko pas jau pažįstamus ir draugais tapusius lenkus, buvo kur kas lengviau. Žinoma, ir tiems, kuriems teko greit susipažinti ir susidraugauti, sekėsi puikiai.

Išsimiegoję po kelionės visi susitikome įspūdingame pastate, Chelmo licėjuje, mokykloje, turinčią brandžią istoriją. Ten mūsų mokyklos mokytojai Edita Bugvilionytė ir Antanas Budvytis vedė užsiėmimus mums ir Chelmo moksleiviams. Anglų kalbos mokytojas Antanas Budvytis parodė, kad gali ne tik mokyti anglų kalbos, bet ir puikiai sugeba kurti dirbinius iš medžio. Dailės ir technologijų mokytoja Edita Bugvilionytė padėjo mums kartu su lenkais nusipinti draugystės apyrankes ir kartu dirbant dar labiau susidraugauti. Taip pat apžiūrėjome Chelmo miestą, jo įžymybes, apsilankėme kreidos muziejuje, požemiuose, taigi dienos nėjo veltui. Kitą dieną buvome istoriniame Lenkijos mieste Zamošč, kur gidė mums papasakojo jo istoriją ir aprodė gražiausias miesto bažnyčias bei kitas vietas.

Kelionė buvo tikrai įsimintina ir naudinga. Šiek tiek susipažinome su lenkų kultūra, tačiau smagiausia tai, kad susiradome naujų draugų, su kuriais puikiai praleidome laiką. Tiek mes, tiek Chelmo moksleiviai tikisi, kad šis ryšys nenutrūks ir mes toliau svečiuosimės vieni pas kitus.

Išvykos akimirkos: