Aktyviausiųjų gimnazistų išvyka į Vilnių

Lapkričio 20 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai, aktyviausiai prisidedantys praskaidrinant gimnazijos kasdienybę, organizuojant įvairias veiklas bei renginius, buvo išvykę į Vilnių, kuriame aplankė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) studiją, muitinės muziejų bei turėjo progą išvysti Viljamo Šekspyro spektaklį.

Vos tik atvykus į sostinę, LRT studijoje pasitiko Kalėdinė nuotaika. Ekskursijos dalyviai turėjo progą pabūti Kalėdinio koncerto filmavime. Nors pradžioje atrodė, kad žiūrovų vietose nedrąsu, jau po poros pirmų dainų garsiai plojo ir ritmui pasidavė ne tik mokiniai, bet ir juos lydėję mokytojai. Pasivaikščiojimas po LRT pastatą buvo ne ką nuobodesnis. Aplankėme žinių studiją, studija kur filmuojama viena ar kita laida, ir žinoma, nedidelį kambarėlį, kuriame prasidėjo visa LRT veikla, o šiuo metu yra filmuojama vienintelė laida, tiksliau jos fragmentas, tai – „Gustavo enciklopedijos“ virtuvės scena.

Apsilankę muitinės muziejuje to nesigaili. Įdomi ekspozicija, įdomūs pasakojimai, na ir žinoma, kinologai, kurie ne tik papasakojo apie savo darbą, bet ir atsivedę savo ištikimuosius palydovus parodė, ką jų šunys sugeba ir kaip pasitarnauja darbe.

Dieną vainikavo Cezario Graužinio režisuotas Viljamo Šekspyro spektaklis „Užsispyrėlės tramdymas“. Nuotaikinga komedija privertė pamiršti nuovargį ir dauguma žiūrovų bent kartelį šyptelėjo, o kai kuriems ir pilvus nuo juoko įskaudo.

Tokio pobūdžio ekskursijomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos aktyviausieji apdovanojami nebe pirmą kartą. Padėka už jų darbą jau tapo tradicija, kuri motyvuoja ir toliau stengtis bei tobulėti.

Akvilė Burneikaitė 3c