Buvusio gimnazisto A. Varnausko padėkos laiškas

Laba diena,

Rašo Jums buvęs Jūsų gimnazijos moksleivis-abiturientas Audrius Varnauskas. Rašau, nes norėčiau perduoti kuo didžiausių linkėjimų visiems mokytojams ir, aišku, ypač tiems, kurie man dėstė šioje mokykloje. Taip pat norėčiau, kad perduotumėt asmeniškų linkėjimų p. Editai Grašienei (matematikos mokytojai) ir p. Irenai Knyvaitei (anglų kalbos mokytojai). Neseniai Anglijoje įgijau profesionalaus mokytojo specialybę su matematikos dalyko apimtimi dėstyti. Šiuo metu dirbu vienoje šios šalies mokykloje Matematikos mokytoju. Didelis noras kilo prisiminti Jūsų mokyklą ir mokytojus tik dėl to, jog norėjau padėkoti už itin didelį rūpestį dirbant su įvairių tipų charakterius turinčiais moksleiviais.

Ačiū už tai. Linkiu sėkmės ir stiprybės ir, žinoma, optimizmo, kurio ir taip visuomet Jumyse nestinga.

Pagarbiai,

Audrius Varnauskas