Kalėdinis krepšinio šou 2013

Utenos Adolfo Šapokos gimnazija kasmet surengia Kalėdinį krepšinio šou. Šiemet tęsėme tradiciją gruodžio 13-ają dieną. Į renginį įtraukėme ne tik visą mokyklos bendruomenę, bet ir buvusius gimnazijos mokinius bei tėvus.

Šou metu vyko krepšinio rungtynės, kuriose dalyvavo buvę mokyklos mokiniai, tėvai, pirmų, antrų ir trečių klasių rinktinė ir ketvirtų klasių mokiniai. Pirmąja vietą užtikrintai iškovojo buvusieji gimnazijos mokiniai.

Renginyje buvo ne tik krepšinio varžybos, bet ir įvairūs žaidimai: metimas nuo baudų linijos, kurį laimėjo 2b klasės mokinys Mindaugas Kietis, metimas iš salės vidurio, kurį laimėjo Rytis Puodžiukas. Smagų žaidimą su kėdėmis tarp moterų laimėjo kūno kultūros mokytoja Birutė Siliūnienė, o tarp vaikinų vėl triumfavo Mindaugas Kietis.

Žiūrovams laikas neprailgo ne tik dėl smagaus šou, bet ir dėl šaunių „Argo“ merginų šokių, linksmai nusiteikusių renginio vedėjų – ketvirtokų Pauliaus Čyvo ir Karolio Didžioko. Jiems padėjo ir šou organizavavo mokyklos kūno kultūros mokytojai.

Kalėdinis krepšinio šou tikrai yra tapęs A. Šapokos gimnazijos tradiciniu renginiu. Tikimės, jog ši šventė gyvuos dar ilgai.

Emilija Kučinskaitė 2c

Kalėdinio krepšinio šou akimirkos: