Studfestas

Spalio mėnuo – bibliotekų mėnuo. Mūsų gimnazijos biblioteka rūpinasi karjeros ugdymu. Kadangi antrokų pavasarį laukia labai rimtas pasirinkimas – ką mokytis A lygiu, ką B lygiu, o ko iš vis atsisakyti, buvo nuspręsta, kad informacijos, esančios tarp bibliotekos sienų, nepakanka. Tad didelis būrys 2a ir 2c kl. mokinių, bei po kelis moksleivius iš kitų klasių, lydimi auklėtojų Romos ir Sandros bei psichologės Editos, spalio 26 dieną vyko į vienintelę konferenciją-festivalį, padedantį atsakyti į klausimus apie studijas – STUDFESTĄ Vilniuje. Tikimės, kad nuvykę ten, mūsų gimnazistai sužinojo, kuo nori būti ateityje. Išklausę kitų žmonių patirtis, pasisėmė motyvacijos ir drąsos siekti savo svajonių. Tai buvo ta diena, kai daugelis, atsinešęs tūkstančius klausimų, išėjo su svarbiausiais atsakymais. Studfesto dalyviai turėjo galimybę išgirsti net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Pertraukų metu galėjo gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis.

Mokytojos tuo metu išklausė specialią pranešimų programą pedagogams.

Renginio pabaiga – puikus Radistų koncertas ir smagi jaunimo diskoteka.

Tai nuostabi priemonė jaunimui atrasti save ir eiti teisingu keliu.

Renginio akimirkos: