Gimnazistai dalyvavo viktorinoje Utenos kolegijoje

Gruodžio 5 d. mūsų gimnazijos 2–4 klasių mokiniai buvo pakviesti paminėti Žmogaus teisių dieną ir tarptautinę Antikorupcijos dieną į Utenos kolegiją ir dalyvauti teisės viktorinoje „In corpore: Žmogaus teisės 2019“. Renginio organizatoriai ir dalyviai iškėlė tikslą atkreipti dėmesį į žmogaus teisių problemas, paskatinti mokinius aktyviai domėtis žmogaus teisių teisiniu reguliavimu, įgyvendinimu, apsauga, ginčių sprendimo būdais bei antikorupciniu švietimu.

Viktorinos dalyviai atliko pateiktas užduotis bei debatavo viešuose forumo debatuose tema: „Teisė auginti brangiakailius žvėrelius narvuose: už ir prieš“.

Mūsų gimnazistai, išpuolus burtams, atstovavo teigiančiųjų poziciją. Komandos kapitonas E. Bikelis išsakė svarbiausius komandos argumentus, kodėl reikia pritarti brangiakailių žvėrelių auginimui narvuose, atsakė į priešininkų – Utenos kolegijos Teisės katedros studentų – komandos pateiktus klausimus.

Susumavus teisėjų komisijai rezultatus, paaiškėjo, kad Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda laimėjo antrą vietą. Nugalėtojus sveikino ir įteikė vertingus prizus Utenos kolegijos teisės katedros vedėjas Viktoras Žemčiugovas. Gimnazistų komandai atstovavo E. Prakopjevas (4a), E. Bikelis (4a), G. Karpavičiūtė (4a), L. Mackutė (2c), D. Venslovaitė (4a) bei sirgaliai.

Dalyvaujant Utenos kolegijos organizuotame renginyje buvo domėtasi ir karjeros bei studijų galimybėmis (UK programa integruojama).

Renginio akimirkos: