Festivalis „Sportas visiems“

Sportininkai vėl rinkosi į Palangą

Sportas vienija

2013 m. gegužės 31–birželio 2 d. kasmetinis, jau dvidešimtą kartą vykstantis festivalis Palangoje „Sportas visiems“ vėl subūrė draugėn krepšininkus, šokėjus, bėgikus ir kitų sporto šakų atstovus pasimėgauti jūros siūlomais malonumais, išbandyti savo jėgas organizuojamose rungtyse, smagiai praleisti laika stebint kolektyvų iš įvairių Lietuvos kampelių ir pabendrauti su kitais sportu besidominčiais asmenimis. Visą savaitgalį trukusį festivalį kasmet organizuoja 1991 metais įkurta visuomeninė organizacija, savanoriškais pagrindais vienijanti kitas organizacijas veikiančias kūno kultūros, fizinio aktyvumo, sporto ir turizmo srityse.

Nestigo varžybų ir renginių

Pirmąjį vasaros savaitgalį kiekvienas Palangoje galėjo rasti, ką veikti ar bent jau į ką paganyti akis. Festivalis „Sportas visiems 2013“ siūlė pačią įvairiausią programą – nuo jogos, meditacijos ar sveikuoliško bėgimo Jūratės ir Kastyčio skvere iki pasagos mėtimo varžybų ar krepšinio estafečių. Festivalio kultūrinę programą sudarė Lietuvos moterų sporto asociacijos kolektyvų pasirodymai.

Amžius neturi ribų

Tarp kelių tūkstančių sporto entuziastų, susirinkusių Palangoje, buvo galima rasti tiek vaikų, tiek garbaus amžiaus asmenų. Festivalio senbuvė, Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė, Joana Bartaškienė, kuriai 63-eji metai, aktyviai prisidėjo prie renginio organizavimo ir sugebėjo įkvėpti dar 1500 aktyvių ir gyvenimą mylinčių moterų jame sudalyvauti.

Dalyvavo ir utena

Jau šešioliktą kartą į festivalį dviaukščiu autobusu keliavo ir Utenos atstovės. Moterų aerobikos klubo „Utenėlė“ narės, nepabūgę penktadienio ryte prapliupusio lietaus, į Palangą keliavo su devizu „Būkim linksmos ir lamingos, šiltos, minkštos ir patogios“. Šeštadienio pavakarę moterys ir merginos dabinosi persiko spalvos marškinėliais ir dalyvavo šventinime vakare „Pasveikinkim vieni kitus“, masiniame pasirodyme. Grįždamos namo aerobikos klubo atstovės dėkojo savo vadovei Birutei Siliūnienei už suteiktą progą atitrūkti nuo rutinos ir puikiai praleisti laiką Palangoje.

Grįžome su medaliais

Utenos krepšininkės, treniruojamos Eglės Žygelytės, iš saulėtojo kurorto grįžo puikuodamosios medaliais. Merginos nešvaistė laiko veltui – Vaineta Gričiūtė, Agnė Deveikytė, Greta Trapnauskaitė, Monika Baravykaitė, Agnė Dabrėgaitė, Ainė Titenytė, Viktorija Kalasauskaitė iškovojo sidabro medalius 3x3 rungtyje. Goda Savanauskaitė, Rugilė Juozelskytė, Iveta Bulikevičiūtė namo parsivežė bronzos medalius ir medalius už baudų metimus.

Brigita Katinaitė

Festivalio akimirkos: