Festivalis „Aš, mama ir mano močiutė“

2017 m. balandžio 22 d. Rokiškyje įvyko sporto festivalis „Aš, mama ir mano močiutė“. Pamėgtas ir tradicija tapęs Lietuvos moterų sporto asociacijos (LMSA) organizuojamas renginys šiais metais buvo organizuojamas Rokiškyje ir Rietave siekiant, kad švente galėtų pasidžiaugti ne tik didmiesčių gyventojai, bet ir mažesnių miestų sporto mylėtojos.

Rokiškyje varžėsi trylika komandų iš Utenos ir Rokiškio. Net trys komandos iš Utenos atstovavo Utenos vaikų lopšelį-darželį „Saulutė“. Festivalio dalyves sveikino ir skatino sportuoti LMSA prezidentė Joana Bartaškienė ir LMSA viceprezidentė Asta Mockienė. Galima drąsiai teigti, kad apdovanotos buvo visos dalyvės! Trijų pirmųjų vietų laimėtojos buvo apdovanotos taurėmis, kurios ilgai primins pergalės skonį. Visos mažosios sportininkės džiaugėsi medaliais, kurie, tikimės, primins mergaitėms apie judėjimo džiaugsmą ir paskatins sportuoti jų drauges. O puikiosios mamos bei močiutės buvo apdovanotos renginio rėmėjų įsteigtais prizais.

Nekantriai laukiame kitų metų, nes festivalis „Aš, mama ir mano močiutė“ vyks Utenoje! Todėl jau dabar raginame visas mergaites, jų mamas ir močiutes sportuoti ir ruoštis kitų metų šventei.

Renginio koordinatorės, LMSA narės: Birutė Siliūnienė (Utenos moterų sporto klubas „Utenėlė“) ir Liuda Pernavienė (Rokiškio sporto klubas GODE)

Festivalio akimirkos: