Egzaminatorius
Dabar prisijungę
Dabar svetainėje 28 svečiai (-ių) ir narių nėra
Mokinių pasiekimai rajone 2010–2011 m. m.
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Laimėta vieta |
Kasparas Mociūnas |
1c | Rajoninė matematikos olimpiada | 1 |
Lukas Stankūnas |
1b | 2 | |
Laurynas Šimkūnas |
1d | 3 | |
Indrė Stankevičiūtė |
2c | 1 | |
Silvija Bartašiūnaitė |
2d | 2 | |
Eividas Kavolėlis |
2e | 3 | |
Rūta Jakučionytė |
3c | 1 | |
Ovidijus Stauskas |
3c | 2 | |
Giedrė Banytė |
3c | 3 | |
Vaidas Karvelis |
3g | 3 | |
Rūta Rastenytė |
4c | 1 | |
Tomas Stanevičius |
4c | 2 | |
Eglė Grašytė |
4c | 3 | |
Tomas Stanevičius |
4c | Rajoninė informatikos (programavimo) olimpiada |
1 |
Emilija Pimpytė |
4e | Rajoninė istorijos olimpiada | 2 |
Svajūnė Juodkaitė |
4d | 3 | |
Ieva Puodžiukaitė |
4e | Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada | 3 |
Eividas Kavolėlis |
2e | Rajoninė anglų kalbos olimpiada | 1 |
Simonas Sabaliauskas |
2b | 2 | |
Aurelijus Lasys |
2b | 3 | |
Ernestas Galgatavičius |
3b | 1 | |
Martynas Bražėnas |
3c | 2 | |
Lina Vaiškūnaitė |
1a | Rajoninė rusų kalbos olimpiada | 1 |
Akvilė Burneikaitė |
1c | 2 | |
Jovilė Palubinskaitė |
1c | 3 | |
Ruslana Juciūnaitė |
2a | 1 | |
Karina Naumkinaitė |
2c | 1 | |
Julija Stunžėnaitė |
2a | 2 | |
Aurelija Degulytė |
3e | 1 | |
Dovilė Kolesnikovaitė |
3a | 3 | |
Laima Udraitė |
3b | Rajoninė dailės olimpiada | 1 |
Eglė Vaitkūnaitė |
1c | 2 | |
Kasparas Mociūnas |
1c | Rajoninė fizikos olimpiada | 1 |
Darius Rinkevičius |
1c | 2 | |
Justina Aglinskaitė |
2c | 1 | |
Lukas Kibickas |
2b | 2 | |
Povilas Pinkevičius |
2b | 3 | |
Edvinas Jurgelionis |
3c | 1 | |
Ovidijus Stauskas |
3c | 2 | |
Laisvūnas Karklas |
3e | 3 | |
Andrius Stankevičius |
4f | 1 | |
Tomas Stanevičius |
4c | 2 | |
Aleksandras Kiseliovas |
4f | 3 | |
Augustė Tvardauskaitė |
1b | Rajoninė biologijos olimpiada | 1 |
Šarūnas Kubilius |
1b | 2 | |
Simonas Sabaliauskas |
2b | 2 | |
Dalia Smalakytė |
3g | 1 | |
Domantė Mačiulytė |
3g | 3 | |
Justina Vaitkūnaitė |
4g | 3 | |
Lukas Stankūnas |
1a | Rajoninė chemijos olimpiada | 1 |
Iveta Slabšytė |
1d | 2 | |
Ignas Leleiva |
1e | 3 | |
Justina Aglinskaitė |
2c | 1 | |
Žygimantas Valinčius |
3a | 1 | |
Dalia Smalakytė |
3g | 3 | |
Jūratė Jurelytė |
4g | 1 | |
Greta Maciulevičiūtė |
4g | 2 | |
Gintarė Adomaitytė |
4h | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (prozos sekcija) |
1 |
Mes — VU partneris
2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis |
Paieška
VILNIUS TECH klasė
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę |
Pamokų laikas
1. 8.00—8.45
2. 8.55—9.40
3. 9.50—10.35
4. 11.00—11.45
5. 12.05—12.50
6. 13.00—13.45
7. 13.55—14.40
8. 14.45—15.30
Abituriento atmintinė
Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams |