Egzaminatorius
Dabar prisijungę
Dabar svetainėje 33 svečiai (-ių) ir narių nėra
Mokinių pasiekimai rajone 2008–2009 m. m.
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Laimėta vieta |
Ovidijus Bražionis |
1f | Rajoninė matematikos olimpiada | I |
Karolis Matikonis |
1d | II | |
Rūta Jakučionytė |
1c | III | |
Rūta Rastenytė |
2c | I | |
Tomas Stanevičius |
2c | III | |
Mantas Jurgaitis |
3d | II | |
Mindaugas Juodėnas |
3d | III | |
Ingrida Palubinskaitė |
4e | I | |
Aurimas Dulskis |
4b | II | |
Tadas Dijokas |
4g | III | |
Edgaras Korsakas |
4c | Rajoninė informatikos (programavimo) olimpiada |
I |
Mantas Šliogeris |
4b | II | |
Justina Vaikutytė |
4e | Rajoninė istorijos olimpiada | I |
Kristina Petravičiūtė |
4e | II | |
Mantas Gražys |
4d | III | |
Rasa Narbutaitė |
2c | Rajoninė anglų kalbos olimpiada | I |
Svajūnė Juodkaitė |
2d | II | |
Toma Trinkūnaitė |
3b | I | |
Mindaugas Juodėnas |
3d | III | |
Miglė Mikulėnaitė |
4e | I | |
Ausma Bernotaitė |
4c | II | |
Jurinta Pakalnytė |
1f | Rajoninė rusų kalbos olimpiada | III |
Aurimas Juotka |
2g | III | |
Agnė Damošiūtė |
3h | I | |
Karolis Ruzgas |
3e | II | |
Rūta Rastenytė |
2c | Rajoninė vokiečių kalbos olimpiada | III |
Sandra Kelevišiūtė |
3h | III | |
Goda Kajutytė |
3f | I | |
Toma Kraujalytė |
3f | II | |
Karolina Vijeikytė |
1d | Utenos dailės olimpiada | I |
Rūta Jakučionytė |
1c | Rajoninė fizikos olimpiada | I |
Dovilė Kirdeikytė |
1c | II | |
Ovidijus Stauskas |
1c | III | |
Andrius Stankevičius |
2f | II | |
Laurynas Martinavičius |
2f | III | |
Augustinas Latvėnas |
3c | I | |
Mindaugas Juodėnas |
3d | II-III | |
Žygimantas Židonis |
3g | II-III | |
Tadas Dijokas |
4g | I | |
Žygimantas Vilkas |
4f | II | |
Edgaras Kuodys |
4g | III | |
Karolis Matikonis |
1d | Rajoninė biologijos olimpiada | III |
Rasa Norkūnaitė |
3g | III | |
Kotryna Krupeckaitė |
3g | I | |
Ramunė Vilutytė |
4g | I | |
Vidas Ambrazevičius |
4g | II | |
Martynas Bražėnas |
1c | Rajoninė chemijos olimpiada | III |
Tomas Stanevičius |
2c | I | |
Rūta Rastenytė |
2c | II | |
Sandra Mažeikaitė |
2f | III | |
Žygimantas Židonis |
3g | I | |
Edgaras Kuodys |
4g | I | |
Ingrida Rimkutė |
4g | II | |
Eglė Neseckaitė |
4c | Rajoninis meninio skaitymo konkursas | I |
Henrikas Valentukevičius |
2c | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (prozos sekcija) |
I |
Lina Januškevičiūtė |
4b | II | |
Gintarė Adomaitytė |
2h | III | |
Ausma Bernotaitė |
4c | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (publicistikos sekcija) |
I |
Eglė Neseckaitė |
4c | II |
Mes — VU partneris
2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis |
Paieška
VILNIUS TECH klasė
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę |
Pamokų laikas
1. 8.00—8.45
2. 8.55—9.40
3. 9.50—10.35
4. 11.00—11.45
5. 12.05—12.50
6. 13.00—13.45
7. 13.55—14.40
8. 14.45—15.30
Abituriento atmintinė
Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams |