Egzaminatorius
Dabar prisijungę
Dabar svetainėje 34 svečiai (-ių) ir narių nėra
Mokinių pasiekimai rajone 2012–2013 m. m.
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Vieta | Ruošusio mokytojo vardas, pavardė |
Tautvydas Tumas |
1b | Rajoninė matematikos olimpiada | 1 | Sandra Rakauskienė |
Aušrinė Aglinskaitė |
1a | 2 | Aurelija Grašienė |
|
Karolis Markauskas |
2a | 1 | Alvyda Ambraškienė |
|
Valentina Dundaitė |
2e | 2 | Edita Grašienė |
|
Živilė Židonytė |
2a | 3 | Alvyda Ambraškienė | |
Gintautas Palikša |
2a | 3 | Alvyda Ambraškienė |
|
Greta Mameniškytė |
3c | 1 | Milda Misiūnienė | |
Kasparas Mociūnas |
3b | 3 | Roma Kovalskienė | |
Lukas Stankūnas |
3g | 3 | Roma Kovalskienė | |
Justina Aglinskaitė |
4c | 1 | Edita Grašienė | |
Asta Marija Urbanaitė |
4e | 2 | Kristina Levčenkienė | |
Povilas Pinkevičius |
4d |
2 |
Kristina Levčenkienė |
|
Indrė Stankevičiūtė |
4g |
3 |
Aurelija Grašienė |
|
Laurynas Šimkūnas |
3c | Rajoninė informatikos (programavimo) olimpiada | 1 | Arvydas Karmonas |
Loreta Vedrickaitė |
4c | Rajoninė istorijos olimpiada | 1 | Birutė Kairienė |
Kristina Trinkūnaitė |
4c | 2 | Birutė Kairienė | |
Monika Vyšniauskaitė |
3d | Rajoninė anglų kalbos olimpiada | 1 | Antanas Budvytis |
Ieva Jonikaitė |
3d | 2 | Antanas Budvytis | |
Aušrinė Aglinskaitė |
1a | Rajoninė rusų kalbos olimpiada | 2 | Violeta Valiukienė |
Donatas Daščioras |
1b | 3 | Violeta Valiukienė |
|
Laura Ciunytė |
2e | 1 | Jadvyga Buzėnienė |
|
Urtė Mackevičiūtė |
2a | 3 | Jadvyga Buzėnienė |
|
Lukas Stankūnas |
3g | 1 | Jadvyga Buzėnienė | |
Karolis Antanas Stankūnas |
3b | 2 | Jadvyga Buzėnienė | |
Akvilė Burneikaitė |
3c | 3 | Jadvyga Buzėnienė | |
Agnė Šeduikytė |
3c | Rajoninė dailės olimpiada | 3 | Edita Bugvilionytė |
Tautvydas Tumas |
1b | Rajoninė fizikos olimpiada | 1 | Stasys Kirdeikis |
Svajūnas Dinda |
1e | 3 | Stasys Kirdeikis | |
Karolis Markauskas |
2a | 1 | Danielius Datkūnas | |
Urtė Mackevičiūtė |
2a | 2 | Danielius Datkūnas | |
Martynas Jakučionis |
2a | 3 | Danielius Datkūnas | |
Greta Mameniškytė |
3c | 2 | Danielius Datkūnas | |
Jovilė Palubinskaitė |
3c | 2 | Danielius Datkūnas | |
Laurynas Šimkūnas |
3c | 3 | Danielius Datkūnas | |
Justina Aglinskaitė |
4c | 1 | Danielius Datkūnas | |
Rimantas Laučius |
4c | 3 | Danielius Datkūnas | |
Tautvydas Tumas |
1b | Rajoninė biologijos olimpiada | 1 | Violeta Karnickienė |
Augusta Valentukevičiūtė |
2b | 1 | Violeta Karnickienė |
|
Dominyka Svarauskaitė |
2b | 2 | Stasė Šinkūnienė | |
Jokūbas Jurkaitis |
2c | 3 | Violeta Karnickienė |
|
Lukas Stankūnas |
3g | 2 | Stasė Šinkūnienė | |
Miglė Žiukaitė |
4g | 2 | Violeta Karnickienė | |
Tautvydas Tumas |
1b | Rajoninė chemijos olimpiada | 1 | Marija Dičiuvienė |
Gabrielė Tarailytė |
1d | 2 | Audrutė Zarankienė |
|
Austėja Petrokaitė |
1b | 3 | Audrutė Zarankienė |
|
Lukas Navikas |
2a | 1 | Audrutė Zarankienė |
|
Lukas Stankūnas |
3g | 1 | Marija Dičiuvienė |
|
Andrius Rutkauskas |
3c | 2 | Audrutė Zarankienė |
|
Greta Mameniškytė |
3c | 3 | Audrutė Zarankienė |
|
Simonas Sabaliauskas |
4g | 1 | Marija Dičiuvienė |
|
Snieguolė Repečkaitė |
4g |
2 |
Marija Dičiuvienė |
|
Augustė Tvardauskaitė |
3g | Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada | 1 | Algimantas Siaurusaitis |
Kotryna Meidutė |
2d | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (proza) |
1 | Stepas Eitminavičius |
Indrė Stankevičiūtė |
4g | 2 | Sonata Meiduvienė | |
Vaiva Fofanovaitė |
2b | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (poezija) |
1 | Algimantas Siaurusaitis |
Eimantė Kripaitė |
4g | 3 | Sonata Meiduvienė | |
Adelė Rakauskaitė |
2b | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (drama) |
1 | Algimantas Siaurusaitis |
Monika Morkūnaitė |
3d | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (literatūros mokslo ir kritikos) |
1 | Romualdas Baura |
Simonas Sabaliauskas |
4g | Rajoninė lotynų kalbos ir antikos kultūros olimpiada | 1 | Rita Latvėnienė |
Lukas Gražys |
4g | 2 | Rita Latvėnienė | |
Akvilė Burneikaitė |
3c | 3 | Rita Latvėnienė | |
Tautvydas Tumas |
1b | Rajoninė geografijos olimpiada | 3 | Jonas Jarmalavičius |
Darius Rinkevičius |
3c | 2 | Jonas Jarmalavičius |
|
Miglė Meškauskaitė |
2d | Rajoninė etikos olimpiada | 2 | Rūta Vansevičiūtė |
Dovilė Bikelytė |
2b | Rajoninis meninio skaitymo konkursas | 1 | Algimantas Siaurusaitis |
Mes — VU partneris
2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis |
Paieška
VILNIUS TECH klasė
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę |
Pamokų laikas
1. 8.00—8.45
2. 8.55—9.40
3. 9.50—10.35
4. 11.00—11.45
5. 12.05—12.50
6. 13.00—13.45
7. 13.55—14.40
8. 14.45—15.30
Abituriento atmintinė
Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams |