Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

Erasmus+ projektas

2020 rugsėjo mėnesį baigėsi 3 metus trukęs Erasmus+ projektas „Eefektyvus mokymas – geresnė ateitis“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazija ir gimnazijos iš Latvijos, Lenkijos, Kipro ir Slovakijos. Projektą koordinavo A. Ambraškienė ir R. Lasavičienė, bet jame dalyvavo ir kiti mokytojai bei daug mokinių.

Projektas buvo naudingas tiek mokiniams, tiek mokytojams, nes padėjo stiprinti ir praktikuoti užsienio kalbas (anglų ir rusų), gilinti IT žinias, bendravimo įgūdžius. Ypač naudingas projektas buvo verslumo ir ekonomikos mokymuisi. Ekonomikos ir verslumo mokymas mūsų mokykloje, kaip ir šalyje, nėra labai įprastas ir gilias tradicijas turintis dalykas, todėl mums buvo ypač reikalingas ir įdomus. Projekto metu mokėmės rašyti verslo planą, kūrėme produktus ir mokėmės juos pristatyti, reklamuoti bei parduoti. Dalyviai buvo mokomi kaip naudotis internete esančia medžiaga ieškant idėjų, kaip panaudoti naujausias programėles kalbų ir verslumo mokymui. Visos šalys kūrė projekto logotipą, o pasirinktasis projektui logotipas buvo sukurtas mūsų gimnazijos mokinių. Suskirstyti tarptautinėmis grupėmis mokiniai turėjo sukurti produktą iš antrinių žaliavų, jį reklamuoti kurdami video reklamą, pristatyti mugėje ir jį parduoti. Mokiniai taip pat sukūrė trumpą ekonominių terminų projekto kalbomis žodynėlį, Jaunojo verslininko ABC, pristatė savo šalies tradicijas, simbolius, dainas, mokėsi visų šalių-dalyvių dainų ir šokių.

Projekto susitikimai su mokiniais vyko Latvijoje, Kipre ir Lenkijoje, todėl mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su šalių kultūra ir jaunimo gyvenimu iš arčiau. Žaidėme interaktyvų miesto žaidimą Gdanske, žiūrėjome modernią operą Gdynėje, lankėme stiklo dirbtuves ir laivų statyklą Pucke, kartu gaminome savo šalių maistą Daugpilyje, gėrėjomis Ryga, lankėmės ir dalyvavome jaunimo klubo veikloje Limasolyje, keliavome į seniausias Kipro archeologines vietas, saugomas UNESCO.

Visų veiklų metu ne tik daug ko išmokome ir įgavome patirties, bet ir užmezgėme ilgalaikius santykius su jaunimu iš kitų šalių, o geri santykiai tarp jaunų žmonių padės ir ateityje išlaikyti gerus santykius tarp šalių. Tik pažindami kitas kultūras galėsime jas geriau suprasti.

Norintys daugiau sužinoti apie projektą, eikite į projekto puslapį.

 

Projekto akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija