RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „LYDERIŲ LAIKAS 3“
UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS POKYČIO PROJEKTAS
„UNIVERSALAUS MOKYMOSI DIZAINO STRATEGIJA VAIKO PAŽANGAI“

Lyderių laikas 3“ yra nacionalinis švietimo projektas. Vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

Įgyvendinamas trečias projekto etapas. Dalyvauja pirmame ir antrame etape nedalyvavusios savivaldybės, jų švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės. Pagrindinė savivaldybės veikla projekte – pokyčio projekto sukūrimas ir įgyvendinimas.

Projekto įgyvendinimas Adolfo Šapokos gimnazijoje

Koordinatorius     Saulius Brasiūnas, direktorius;

Savanoriai:        Zita Kezienė, anglų kalbos mokytoja;

Stasys Kirdeikis, fizikos mokytojas;

Aureolė Maračinskienė, dailės mokytoja;

Birutė Siliūnienė, fizinio ugdymo mokytoja.

Projekto tikslas: Didinant ugdymo medžiagos ir metodų pateikimo įvairovę pamokose, suteikti vienodas galimybes visiems mokiniams sėkmingai siekti mokymosi rezultatų.

Projekto uždavinys: Diegti Universalaus mokymosi dizaino strategijos nuostatas Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ugdymo procese.

Projekto dalyviai: Universalaus ugdymo strategija aktyviai naudojama 1b, 1d, 2b, 2c klasių kūno kultūros, dailės, fizikos, anglų kalbos pamokose. Į integruotas šių klasių pamokas įtraukiama ir kiti gimnazijos bendruomenės nariai.

Daugiau informacijos apie projektą rasite „Lyderių laiko 3“ tinklalapyje adresu http://www.lyderiulaikas.smm.lt/.