Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 33 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

Išvyka į VGTU

Balandžio 12 d. VGTU klasių mokiniai ir juos lydėję mokytojai A. Matulis, A. Karmonas ir D. Datkūnas apsilankė VGTU Mechanikos fakultete. Čia jų laukė šiltas priėmimas ir kruopščiai suplanuota veikla.

Mokiniai apsilankė Mechatronikos ir robotikos mokomojoje laboratorijoje, kur susipažino su robotų taikymo galimybėmis ir jų valdymu, turėjo galimybę valdyti robotą ir atlikti įvairius veiksmus.

Netipinius alternatyviosios energetikos įrenginius pristatė Techninės kūrybos ir inovacijų centro vedėjas dr. Algimantas Rotmanas.

Vėliau mokiniai apsilankė MF Medicininės ir reabilitacinės technikos laboratorijoje. Šiuolaikinė medicininė ir reabilitacinė technika jau padeda maksimaliai atkurti žmogaus organizmo funkcijas ir neįgaliesiems integruotis į visuomenę. Tokia technika plačiai naudojama gydymo, terapijos ir reabilitacijos centruose, o ją projektuoja ir kuria biomechanikos inžinieriai, kuriems rengti ir skirta ši studijų programa. Išmaniąsias biomechanikos technologijas pristatė MF Medicininės ir reabilitacinės technikos laboratorijos vedėjas Gintaras Jonaitis.

Taip pat mokiniai aplankė Mechanikos inžinerijos katedros Mašinų ir technologijų mokomąją laboratoriją. Čia prof. dr. Mindaugas Jurevičius kartu su savo asistente supažindino mokinius su gamybos technologo specialybe.

Vizito pabaigoje VGTU Mechanikos fakulteto prodekanas dr. Justinas Gargasas žaismingai supažindino mokinius su VGTU Mechanikos fakulteto specialybėmis ir studijų galimybėmis.

Nuoširdžiai dėkojame VGTU Mechanikos fakulteto vyresniajai vadybininkei Monikai Senulytei ir VGTU vyresniajai specialistei Viktorijai Čeikutei už puikiai suorganizuotą išvyką.

 

Išvykos akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija