Gimnazistai dalyvavo konkurse „Žiemos iššūkis“

Konkursas „Žiemos iššūkis“

Gimnazija, dalyvaujanti respublikiniame projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“ buvo pakviesta dalyvauti Ignalinoje LTeam Olimpiniame žiemos festivalio „Žiemos iššūkio“ konkurse.

2014 m. vasario 1 d. devyni mūsų gimnazijos mokiniai – Lukas Stankūnas, Eglė Penkaitytė, Vytautas Penkaitis, Gabrielė Tarailytė, Austėja Petrokaitė, Grėta Kaušylaitė, Viktorija Vaickutė, Vidūnas Tutkus ir Martynas Liuima, kartu su kūno kultūros mokytojomis A. Leipuviene ir B. Siliūniene dalyvavo Ignalinoje vykusiame konkurse „Žiemos iššūkis“.

Prieš konkursą vyko filmo apie olimpietį A. Šalną pristatymas ir peržiūra. Konkursas susidėjo iš 4 dalių: iš anksto paruošto pasirodymo prisistatymui, kūrybinės užduoties (deglo kūrimo), protmūšio ir sporto rungčių, kurios vyko Žiemos sporto centre. Renginio metu susitikome su žymiais Lietuvos sportininkais, olimpiečiais A. Šalna bei D. Gudzinevičiūte.

Mūsų gimnazijos komanda aplenkė kitų penkių dalyvavusių mokyklų komandas ir iškovojo 1-ąją vietą bei mokyklai laimėjo įspūdingą taurę ir 1000 litų vertės piniginį prizą.

Konkurso akimirkos:

/projektai/olimpinis/ziemos_fest/