Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 53 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

 

Gimnazijos pedagogai

Pedagogų kvalifikacija: 7 ekspertai, 22 metodininkai, 11 vyr. mokytojų, 3 mokytojai

Nr. Pavardė, vardas Mokomasis dalykas Kvalifikacinė kategorija Pareigos
1 Ambraškienė Alvyda matematika ekspertė,
II vadybinė kvalifikacinė kategorija
direktoriaus pavaduotoja
2 Baltuškienė Jolita istorija ekspertė 1b kl. auklėtoja
3 Barzdaitė Laura metodininkė socialinė pedagogė
4 Laima Bernotaitė chemija vyr. mokytoja
5 Brasiūnas Saulius informacinės technologijos metodininkas,
II vadybinė kvalifikacinė kategorija
direktorius
6 Budreikienė Irena anglų k. ekspertė 4b kl. auklėtoja
7 Bukėnienė Jolita lietuvių k. vyr. mokytoja 2c kl. auklėtoja
8 Dūdėnienė Daiva istorija ekspertė 2b kl. auklėtoja
9 Grašienė Aurelija matematika metodininkė  
10 Grašienė Edita matematika metodininkė 3a kl. auklėtoja
11 Karmonas Arvydas informacinės technologijos metodininkas
15 Karnickienė Violeta biologija metodininkė 3c kl. auklėtoja
13 Ketvirtienė Diana prancūzų k. vyr. mokytoja bibliotekininkė
14 Kezienė Zita anglų k. metodininkė 1c kl. auklėtoja
15 Kirdeikis Stasys fizika ekspertas
16 Knyvaitė Irena anglų k. metodininkė  
17 Kovalskienė Roma matematika metodininkė 4a kl. auklėtoja
18 Lasavičienė Rita  anglų k. metodininkė 3b kl. auklėtoja
19 Latonas Vytautas muzika ekspertas
20 Latonienė Irena muzika metodininkė
21 Latvėnienė Rita anglų k.,
lotynų k.

metodininkė

 
22 Levčenkienė Kristina matematika, ekonomika vyr. mokytoja
23 Lovčikas Saulius
fizika
24 Maračinskienė Aureolė technologijos metodininkė  
25 Matulis Antanas kūno kultūra metodininkas
26 Meiduvienė Sonata lietuvių k. metodininkė
27 Mieliauskaitė Dangira anglų k. metodininkė
28 Pakalnienė Edita 3 psichologo kvalifikacinė kategorija
psichologė
29 Pakalnienė Nijolė ekonomika vyr. mokytoja
30 Sandra Rakauskienė matematika, informatika vyr. mokytoja 4c kl. auklėtoja
31 Rastenis Nerijus
tikyba vyr. mokytojas
32 Siliūnienė Birutė kūno kultūra metodininkė 1a kl. auklėtoja
33 Simanavičius Rokas šokis mokytojas  
34 Siniakovienė Gintarė
geografija vyr. mokytoja
 
35 Stanislovėnas Gintaras technologijos vyr. mokytojas
36 Sviklienė Laimutė vokiečių k. metodininkė  
37 Šinkūnienė Stasė biologija metodininkė 4d kl. auklėtoja
38 Šorienė Kristina
neformalus ugdymas (keramika)
mokytoja  
39 Tūzienė Gritana lietuvių k. metodininkė  
40 Uzdrė Gita
geografija mokytoja
41 Vaitkus Rimvydas kūno kultūra metodininkas  
42 Vansevičiūtė Rūta etika, psichologija metodininkė
43 Zarankienė Audrutė chemija ekspertė 2a kl. auklėtoja
44 Žilinskienė Auksė rusų k.
vyr. mokytoja
45 Žilinskienė Gražina rusų k. vyr. mokytoja  

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams




© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija