Kalėdinis krepšinis 2010

2010 m. gruodžio 16 d., kaip ir kiekvienais metais, įvyko tradicinis „Kalėdinis krepšinio šou“. Tai renginys, skirtas ketvirtų klasių mokiniams. Šou metu buvo paskelbta projekto „Olimpinis ugdymas gimnazijoje“ nugalėtoja Greta Neliubšytė iš 3c klasės, ji apdovanota marškinėliais su savo pačios sukurta sporto emblema.

Žaidime dalyvavo atstovai iš pirmų, antrų bei trečių klasių ir rinktinė mokytojų-tėvų komanda. Galime pasidžiaugti, kad kiekvienais metais atsiranda tėvelių, kūno kultūros mokytojų, kurie drąsiai bei aktyviai puoselėja sportinį entuziazmą ir noriai, nebijodami susirungia su judriais mokiniais. Taip pat didžiuojamės savo mokyklos direktoriumi, kuris nors ir turėdamas daug darbo, atranda laiko prisijungti prie komandos. Šiais metais atsisveikinome su aktyviausiu tėvu, kuris žaidė šešerius metus, R. Kazakevičiumi.

Žaidimas buvo labai įtemptas ir visi stengėsi pasirodyti kiek galima geriau, nenusileisti. Nedidele persvara laimėjo tėvų-mokytojų komanda. Per pertraukėles tarp kėlinių vyko baudų metimai, kur savo galimybes galėjo parodyti tiek dalyviai, tiek žiūrovai, todėl mažai kas sėdėjo ant suolelių. Kaip ir visuomet, su gera nuotaika pasirodė „Argo“ šokėjos.

Po įtempto žaidimo visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis bei suvenyrais. Žaidėjus pasveikino gimnazijos tėvų komiteto pirmininkė Vita Zarankienė.

Kalėdinio krepšinio šou akimirkos: