Paroda „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2012“

Informuojame, kad spalio 4−5 dienomis vyks kasmetinė didžiausia studijoms užsienyje skirta paroda „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2012“ (EDUCATION AND CAREER 2012). Jau 7-us metus „Kalba.Lt” rengiamoje parodoje dalyvaus daugiau, kaip 30 užsienio universitetų, koledžų, kalbų mokyklų pristatysiančių savo studijų galimybes.

Paroda vyks Vilniuje, Radisson Blu Hotel Lietuva (buvęs Reval Lietuva) viešbutyje, daugiau informacijos www.kalba.lt.

Kodėl verta apsilankyti parodoje?

– Po įstojimo į ES atsivėrė galimybės gauti nemokamą tarptautinį aukštąjį išsilavinimą užsienyje;

– Jaunimas turės galimybę tiesiogiai pabendrauti su universitetų atstovais ir sužinoti apie specialybes ir jų programas;

– Tai didžiausia specializuota tarptautinė aukštojo mokslo bei švietimo paroda Lietuvoje, skirta išimtinai studijoms užsienyje;

– Daug sužinosite apie profesinį ugdymą, bakalauro bei magistro studijas užsienyje;

– Paroda „IŠSILAVINIMAS IR KARJERA 2012“ – tai paroda, skirta visiems: jaunimui, besidominčiam studijomis užsienio aukštosiose mokyklose, renkantiems informaciją apie studijų programas, sprendžiantiems klausimą, kokias ir kur pasirinkti studijas; tėveliams ir pedagogams, galintiems patarti.

Įėjimas į parodą – nemokamas.

Parodos koordinatorius: Aleksandr Feldmanas tel. 8 610 11001, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Laukiame Jūsų!

Parodos organizatorius „Kalba.Lt”

„Kalba.lt“ Vilniuje, Lvovo g. 25 (Vilniaus Verslo Uostas, 4 aukštas)

Justė Gineitė tel. 8 610 11003, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Kalba.Lt“ Padeda pakeisti ateitį.

Prezentacijų tvarkaraščiai