Vaikų ir jaunimo varžybas „Vietoj gatvės – krepšinis“

2010 m. sausio 10 d. Lietuvos policijos komisariatas kartu su Šaulių sąjunga ir Žurnalistų sąjunga organizavo vaikų ir jaunimo varžybas „Vietoj gatvės – krepšinis“. Buvo pakviestos 8 apskričių komandos: Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Utenos, Birštono ir kitų.

Utenos apskričiai atstovavo A.Šapokos gimnazijos moksleiviai: Dovydas Butkus (2a), Arūnas Butkys (2d), Martynas Jasiulionis (2d), Deividas Kulikauskas (4h) ir kūno kultūros mokytojas R.Vaitkus.

Varžybose buvo žaidžiama 3x3 į vieną krepšį, dviejuose pogrupiuose po keturias komandas, iš kurių į finalines varžybas pateko nugalėtojos. Finale žaidė Utenos ir Vilkaviškio mokinių komandos, gaila, bet stipresnė buvo Vilkaviškio komanda, kuri ir tapo turnyro nugalėtoja.

Po krepšinio varžybų vyko metimai į krepšį nuo vidurio linijos. Laimėjo Martynas Jasiulionis, jis buvo antras mėtant baudas.

Po šių varžybų vyko draugiškos krepšinio rungtynės 5x5 tarp policijos atstovų, Šaulių sąjungos, Žurnalistų sąjungos ir mokinių mišrių komandų. Varžybos buvo atkaklios ir įdomios, o visiems žiūrovams suteikė daug malonių emocijų. Malonu, kad geriausiu žaidėju buvo pripažintas mūsų gimnazijos moksleivis Dovydas Butkus (2a). Jam buvo įteikta graži žaidėją simbolizuojanti statulėlė.

Moksleivius apdovanojo svarbūs Lietuvos policijos pareigūnai, Lietuvos krepšinio lygos atstovai, Žurnalistų sąjungos atstovai, krepšininkai, rėmėjai.

Pertraukų metu bei po rungtynių buvo galima pasivaišinti kareiviška koše bei arbata.

Namo vykome geros nuotaikos, linksmi ir pilni malonių įspūdžių.

Vasario 2 d. žaidėjus: Dovydą Butkų (2a), Arūną Butkį (2d), Martyną Jasiulionį (2d), Deividą Kulikauską (4h), mokyklos direktorių Saulių Brasiūną bei kūno kultūros mokytoją Rimvydą Vaitkų priėmė ir pagerbė Utenos apskrities policijos komisariato viršininkas. Jis Padėkos raštais ir suvenyrais padėkojo už gražius laimėjimus, puikias varžybas bei tarpusavio bendradarbiavimą, o mes pažadėjome, kad kitais metais vėl dalyvausime ir būtinai nugalėsime.

Mūsų mokykla dėkinga Prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų pareigūnui Rimvydui Eidžiuliui, kuris pasiūlė mūsų mokyklai dalyvauti šiose varžybose ir lydėjo bei rūpinosi mumis.

Varžybų akimirka: