Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 54 svečiai (-ių) ir narių nėra

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

steam

Adolfo Šapokos atminimo įamžinimas

 

Projekto renginiai:

Susitikimai istoriko A. Šapokos atminimo kambaryje ir Grybeliuose

Rugsėjo mėnesį pirmokai susipažįsta su gimnazija. Kaip ir kiekvienais metais pirmoji pilietiškumo pamoka vyko istoriko Adolfo Šapokos atminimo kambaryje. Mokiniai susipažino su istoriko biografija, aptarė mokslinės veiklos reikšmę, aiškinosi, kodėl gimnazija pavadinta Adolfo Šapokos vardu, apžiūrėjo ekspoziciją.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje paminėtos istoriko A. Šapokos 114-osios gimimo metinės

Vasario 13 d. gimnazijos bendruomenė paminėjo savo globėjo istoriko Adolfo Šapokos 114-ąsias gimimo metines. Pirmų ir trečių klasių istorijos pamokoje svečiavosi Adolfo Šapokos sūnėnas Algirdas Šapoka su savo sūnėnu sporto žurnalistu Mariumi Grinbergu ir Adolfo Šapokos atminimo puoselėtoja mokytoja Birutė Kairienė.

Skaityti daugiau...

Pilietinio ugdymo pamokos Grybeliuose

Spalio 24 d. 2a ir 2b klasių mokiniai per pilietinio ugdymo pamokas lankėsi Grybeliuose – istoriko Adolfo Šapokos tėviškėje. Džiaugdamiesi gražiu rudenišku oru, įgyvendindami Sveikos gyvensenos programą, mokiniai ne tik pasivaikščiojo, pabendravo, bet ir pagilino žinias apie savo gimnazijos globėjo istoriko Adolfo Šapokos gyvenimą ir veiklą dalyvaudami mini viktorinoje, kolektyviai skaitydami „Lietuvos istorijos“ skyrių apie Lietuvos valstybės kūrimą 1918–1919 m.

Skaityti daugiau...

Istoriko Adolfo Šapokos gimtadienis

Vasario 13-oji – istoriko Adolfo Šapokos gimtadienis, šiais metais – 113-asis. Ryte gimnazijos bendruomenę su švente pasveikino gimnazijos taryba ir orkestras „Cinkas“. Integruota dailės-istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka „Žvilgsnis į Adolfo Šapokos „Lietuvos istoriją““ prasidėjo renginių, skirtų šiai dienai pažymėti, ciklas.

Skaityti daugiau...

Istoriko Adolfo Šapokos atminimo puoselėjimas

Kiekvienais metais užbaigdami gimnaziją ketvirtų klasių mokiniai per paskutiniąją istorijos pamoką renkasi Adolfo Šapokos atminimo kambaryje. Šių metų abiturientai dar kartą prisiminė istoriko darbus ir jų reikšmę istorijos mokslui, albume rašė šimtmečio palinkėjimus Lietuvai ir gimnazijai. Prasidėjus naujiems mokslo metams pirmokams vyko jau tradicine tapusi pirmoji istorijos pamoka „Kodėl mokykla, kurioje mokysiuosi, vadinasi Adolfo Šapokos vardu?“.

Skaityti daugiau...

Gimnazija paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

Vasario 13-ąją gimnazijoje buvo švenčiamas Lietuvos Nepriklausomybės akto 100-metis ir istoriko Adolfo Šapokos 112-asis gimtadienis. Ta proga rajono mokytojams vyko mokslinė konferencija „Šimtas metų Lietuvos Nepriklausomybės aktui“. Konferencijoje dalyvius sveikino gimnazijos direktorius S. Brasiūnas, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas R. Kraulišas, istoriko Adolfo Šapokos sūnėnas A. Šapoka.

Skaityti daugiau...

Utenos Trečiojo amžiaus universiteto atstovų viešnagė

Sausio 24 d. gimnazijoje svečiavosi Utenos Trečiojo amžiaus universiteto atstovai. Susitikimo tikslas – susipažinti su kraštiečio istoriko A. Šapokos gyvenimu ir veikla. Pirmiausia svečiai apsilankė A. Šapokos atminimo kambaryje ir susipažino su jo ekspozicija, vėliau skaitykloje klausėsi istoriko A. Šapokos atminimo puoselėtojos Birutės Kairienės pasakojimo apie A. Šapokos ir visos Šapokų giminės atstovų likimus istorijos vingiuose.

Skaityti daugiau...

Renginių ciklas, skirtas Adolfo Šapokos 111-osioms gimimo metinėms paminėti

Vasario 8 d. gimnazijoje prasidėjo renginių ciklas, skirtas istoriko Adolfo Šapokos 111-osioms gimimo metinėms paminėti. Bibliotekoje veikia integruoto informacinių technologijų ir pilietiškumo projekto mokinių darbų paroda, kurią organizavo Sandra Rakauskienė, Kristina Levčenkienė, Vida Gudelienė, Daiva Dūdėnienė ir Jolita Baltuškienė.

Skaityti daugiau...

Buvę šapokiečiai nepamiršta istoriko Adolfo Šapokos

Šiais mokslo metais du buvę šapokiečiai – Rasa Gudelytė ir Jaunius Kadūnas – viešėdami Kanadoje, Toronte, nepamiršo aplankyti ir šio miesto lietuvių bendruomenės, „Tėviškės žiburių“ redakcijos, kurioje dirbo Adolfas Šapoka, ir Anapilio kapinių, kur palaidotas istorikas, jo žmona Ada ir duktė Aldona.

Skaityti daugiau...

Mokslinė konferencija „Asmenybės vaidmuo Lietuvos istorijoje“

Vasario 10 d., minint istoriko Adolfo Šapokos 110-ąsias gimimo metines, gimnazijos skaitykloje vyko mokslinė konferencija „Asmenybės vaidmuo Lietuvos istorijoje“. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos, Utenos, Zarasų ir Kupiškio rajonų mokytojai. 


Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija