Renginys apie jaunųjų bendrovių verslumo ugdymo programą

Spalio 11 d. VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ mentorė Woman Go Tech dalyvė Judita Malininaitė skatino 9–12 klasių jaunuolius imtis iniciatyvos per jaunųjų bendrovių verslumo ugdymo programą kurti technologijomis paremtus sprendimus savo aplinkai dar mokyklos suole. Pranešimo metu viešnia pasidalino savo istorija apie tai, su kokiais iššūkiais ir stereotipais jai teko susidurti kuriant savo karjerą technologijų srityje ir kodėl šiandien svarbios verslumo kompetencijos.

Judita papasakojo apie tai, kaip išnaudojo galimybes dar studijuodama, kaip nebijojo rinktis nežinomų dalykų, kurie ją, baigusią Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją ir pasirinkusią lietuvių filologijos ir užsienio kalbos studijas, atvedė į technologijų ir kitas įdomias bei įvairias veiklas.

Tai vienas iš VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ kartu su Women Go Tech iniciatyva įgyvendinamo „Coca-Cola Foundation“ finansuojamo projekto „Empowering Young Women For the Future of Jobs“ renginių.

Parengė Nijolė Pakalnienė

Renginio akimirkos: