Mokytojai bendradarbiauja – mokiniai džiaugiasi įdomia popamokine veikla

Lapkričio 20 d. popietę Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai kartu su Rapolo Šaltenio progimnazijos moksleiviais ir mokytojomis Birute Siliūniene bei Ramune Steibliene išsiruošė į žygį „Džiaugsmas judėti“. Maršrutas driekėsi nuo Utenos iki Vyžuonėlių dvaro.

Atvykę į dvaro parką žygio dalyviai pasidarė atokvėpio pertraukėlę, kurios metu mokiniai iš savo gertuvių gurkšnojo arbatą, o mokytoja Birutė papasakojo apie dvaro istoriją, atkreipė dėmesį į pastatų dekoravimą, įdomius faktus. Verta paminėti, jog žygio dalyviai atgal grįžo kitu keliu, per mišką. Grįždami grožėjosi Utenos kraštovaizdžiu, rudens spalvomis ir gamtos menu.

Šios išvykos esmė – parodyti kitokį būdą džiaugtis sportu, kadangi šiuo metu sporto galimybės itin susiaurintos, bet visada reikia nepamiršti aktyvaus gyvenimo, tad į pagalbą skuba gamta! Tą dieną oras buvo nuostabus, tad nestigo džiaugsmo šypsenų, bendravimo ir, žinoma, fizinės veiklos. Visi grįžo patenkinti, pasiryžę dar ilgesniems žygiams.

Žygio akimirkos: