URM projekto „Atgal į Mokyklą!“ veikla gimnazijoje

Gegužės 11 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiesiems pavedimams klimato ir saugumo politikos klausimais Aušra Semaškienė. Viešnia istorijos pamokos metu bendravo su 3 klasių mokiniais, papasakojo apie ES diplomatinių tarnybų veiklą, pasidalino įžvalgomis apie diplomatinės karjeros galimybes. Tai dar vienas renginys, skirtas Europos dienai ir referendumo dėl Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-mečiui paminėti.

Ši veikla yra Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos organizuojamo ir jau tradiciniu tapusio projekto „Atgal į mokyklą“! dalis. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą (ES). Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

Renginio akimirkos: