Prizai ir patirtys jaunimo kūrybos konkurse „Kuriu – vaizdu, garsu, žodžiu“

Rugsėjo 27 d. Utenos A. Šapokos gimnazijos mokiniai vyko į Zarasus, kur dalyvavo Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuoto jaunimo kūrybos konkurso „Kuriu – vaizdu, garsu, žodžiu“ apdovanojimų šventėje.

Š. m. birželio mėnesį konkursui buvo pateikti penki mūsų gimnazijos mokinių individualūs ir grupiniai kūrybiniai darbai. Jie pateko į dvi konkurso sekcijas: fotografijos ir poezijos bei eilėraščio ekranizacijos. Iš viso konkursui buvo pateikta 60 darbų, tad džiaugiamės šapokiečių laimėjimais. Padėkomis atskirai buvo įvertintas Gabrielės Jakštonytės (3d) meniškas nuotraukų triptikas bei Rūtos Šatkauskaitės (2d) įdomi teksto interpretacija. Vytautė Meškuotytė (3c), Gabrielis Galiauskas (2a) bei Rusnė Žukauskaitė (4d), konkursui subūrę komandą „Abejour“ ir sukūrę vaizdo klipą „Tikėjimo kvailys“ (pagal. V. Mačernio to paties pavadinimo eilėraštį), laimėjo trečiąją vietą eilėraščio ekranizacijos sekcijoje.

Apdovanojimų šventės metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti su menininkais A. Jakštu, R. Bikulčiumi, R. Miškiniene, G. Andrijausku. Fotografai, teatro ir kino režisieriai pasakojo apie savo darbo specifiką, dalinosi įvairiomis patirtimis ir patarimais jauniesiems kūrėjams.

Informaciją parengė Reda Zarankienė

Konkurso akimirkos: