Etiudų teatras „Nerimas“

Balandžio 7 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos bibliotekoje lankėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai Skomanas Duoplys, Karolis Legenis (buvęs mūsų gimnazijos moksleivis), Juozas Ališauskas, Pijus Narijauskas, Giedrė Kederytė, Rokas Misikonis ir jų dėstytoja Asta Stankūnaitė, kuriuos sukvietė gimnazijos bibliotekos vedėja Vida Gudelienė.

Svečiai pristatė forumo teatro spektaklį „Nerimas“, kurį sudarė publicistiniai tekstai apie humanitarines ir socialines grėsmes, bei jų pasekmes Lietuvai. Šis spektaklis kvietė įsiklausyti į mokslininkų įžvalgas, Lietuvos mokslų akademijos narių straipsnių leidinius „Nerimas“ ir „Nerimas II“, kuriuos ir perteikė jaunieji studentai, daug dėmesio skirdami svarbioms temoms – patriotiškumui, pilietiškumui, švietimo sistemai, kultūrai, taip atskleisdami savo požiūrį į tai. „Svajojam apie gražią savo šalies istoriją. Norime joje gyventi, ją puoselėti, ją gerbti. Tik susivieniję galime įrodyti, kad Lietuva, tikroji Lietuva, mumyse dar gyva. Lietuva – buvo ir bus. Mūsų pradžia ir pabaiga.“, – teigė aktorė G. Kederytė.

Po spektakio vyko atvira diskusija, kurioje žiūrovai galėjo išreikšti savo nuomonę, pasidalinti mintimis bei įžvalgomis, be to, buvo vaišinami duona su medumi.

Bieliauskaitė K.

Renginio akimirkos: