Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 43 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

VGTU klasė gimnazijoje

Pagal 2013 m. vasario mėn. 27 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartį tarp Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė.

Mokytis šioje klasėje gali pageidauti busimų 3-ių klasių mokiniai.

Mokiniai šioje klasėje mokysis pagal bendrą vidurinio ugdymo programą ir jiems bus sudarytos sąlygos atlikti laboratorinius darbus VGTU fizikos laboratorijose, inžinerinės grafikos bei informacinių sistemų katedrų auditorijose, klausytis VGTU dėstytojų skaitomų paskaitų universitete arba gimnazijoje, mokiniai bus kviečiami dalyvauti universitete rengiamuose renginiuose.

VGTU klasės naujienos

Išvyka į VGTU

Sausio 30 d. VGTU klasių mokiniai ir juos lydėję mokytojai R.Vaitkus, A.Bernotas ir D.Datkūnas apsilankė VGTU, kur dalyvavo matematikos ir verslo vadybos paskaitose bei atliko inžinerinės grafikos laboratorinį darbą.

Išvyka į VGTU

Lapkričio 20 d. VGTU klasių mokiniai ir juos lydėję pavaduotoja A.Ambraškienė bei mokytojai B.Siliūnienė ir D.Datkūnas apsilankė VGTU. 4c klasės mokiniai atliko fizikos laboratorinius darbus. 3 klasės mokiniai dalyvavo biomechanikos bei matematikos paskaitose.

VGTU diena gimnazijoje

Sausio 25 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Ta proga gimnazijoje lankėsi VGTU dėstytojai ir Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojai.

Skaityti daugiau...

VGTU diena gimnazijoje

Sausio 25 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Ta proga gimnazijoje lankėsi VGTU dėstytojų komanda. Svečiai vedė pamokas 3a ir 4c VGTU klasėse. 

Skaityti daugiau...

Ekskursija į VGTU

Balandžio 21 d. VGTU klasių mokiniai ir juos lydėję mokytojai B.Siliūnienė, J. Baltuškienė ir S. Kirdeikis vyko į VGTU organizuotą ekskursiją susipažnti su naujausiais moksliniais pasiekimais bei naujomis karjeros galimybėmis.

Skaityti daugiau...

Išvyka į VGTU

Lapkričio 28 d. 4a ir 3c klasių mokiniai, lydimi chemijos mokytojų M. Dičiuvienės, A. Zarankienės ir auklėtojų B. Siliūnienės ir J. Baltuškienės lankėsi VGTU. Gimnazistai atliko chemijos ir fizikos laboratorinius darbus, dalyvavo VGTU Atvirose dienose.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje lankėsi VGTU mobilioji aplinkos technologijų laboratorija

Balandžio 9 d. gimnazijoje lankėsi VGTU mobilioji aplinkos technologijų laboratorija. 3a VGTU klasės mokiniai turėjo galimybę atlikti laboratorinius tyrimus, daryti apskaičiavimus ir aptarti gautus rezultatus.

Skaityti daugiau...

Paskaitos VGTU

Balandžio 25 d. 3a klasė su auklėtoja B.Siliūniene ir braižybos mokytoju G.Stanislovėnu buvo išvykusi į VGTU, kur dalyvavo  braižybos, informacinių technologijų ir ekonomikos paskaitose.

Skaityti daugiau...

VGTU diena gimnazijoje

Vasario 27 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Ta proga gimnazijoje lankėsi VGTU dėstytojų komanda. Svečiai vedė pamokas 3a VGTU klasėje ir kitose klasėse.

Skaityti daugiau...

Išvyka į VGTU

Lapkričio 28 d. 3a klasė su mokytojais M.Dičiuviene ir D.Datkūnu dalyvavo išvykoje į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetą, kur universiteto laboratorijose turėjo galimybę atlikti įdomius chemijos ir fizikos laboratorinius darbus.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vu Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija