Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar svetainėje 49 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Mokinių sportiniai pasiekimai rajone

Sportinių pasiekimų apdovanojimai >>

Sveikiname gimnazijos krepšininkus!

Balandžio 19 d. Vilniuje vyko Lietuvos mokyklų vaikinų gimusių 2008 m. ir jaunesnių krepšinio tarpzoninės varžybos. Mūsų gimnazijos komanda užėmė antrą vietą ir pateko į respublikos mokyklų finalinį etapą. Komandos nariai: Rokas Garbanauskas (1c), Jokūbas Baltakis (1d), Deividas Sakalauskas (1d) ir Herkus Jonavičius (1d).

Komandos vadovas Rimvydas Vaitkus.

Skaityti daugiau...

Pirma vieta krepšinio 3×3 varžybose

Vasario 29 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių (gim. 2008 m. ir jaunesnių) krepšinio 3×3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi gimnazijų ir progimnazijų grupėse.

Gimnazijų grupėje pirmą vietą iškovojo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai (komandos sudėtis – Rokas Garbanauskas, Deividas Sakalauskas, Jokūbas Baltakis, Herkus Jonavičius, komandos vadovas – Rimvydas Vaitkus).

Antroji vieta šaškių varžybose

Vasario 14 d. Utenos DSC vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių varžybos. A. Šapokos gimnazijos komanda laimėjo 2-ąją vietą. Komandos nariai: Ieva Lamauskaitė (1c), Rokas Kraujalis (4c), Mantas Lamauskas (4b), Jonas Smolianskis (2b).

Futbolo 5x5 varžybos

2023 m. gruodžio 19 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono gimnazijų mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Sužaidus varžybas paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazijos I komanda (Benediktas Stundžia, Patryk Mickevič, Kostas Kukta, Rustam Radkevič, Dovydas Skapas, komandos vadovas Rimvydas Vaitkus), antrąją – A. Šapokos gimnazijos II komandai (Aironas Masys, Dovydas Karlauskas, Arminas Čekuolis, Erik Vlasov, Sergej Lebed, Raigardas Lubys).

Šachmatų varžybos

Sausio 18 d. vykusiose Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybose, skirtose Utenos DSC taurei laimėti, dalyvavo net keturios Adolfo Šapokos gimnazijos komandos. Komanda, kurios sudėtyje žaidė Jonas Smolianskis, Skirmantas Žukas, Gerdas Biržinis ir Liepa Čiutaitė, užėmė antrąją vietą.

Individualioje įskaitoje merginų tarpe trečią vietą iškovojo Elžbieta Petrėnaitė, antra vieta atiteko Rugilei Stundžiaitei. Vaikinų tarpe antrą vietą iškovojo Jonas Smolianskis.

Moksleivių krepšinio 3x3 varžybos

Lapkričio 28 d. Utenos daugiafunkcio sporto centro pagrindinėje salėje vyko Utenos rajono gimnazijų 1–2 klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 7 komandos iš Užpalių, Dauniškio, „Saulės“ ir A. Šapokos gimnazijų. Sužaidus varžybas pogrupiuose, pusfinalius ir finalus paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazijos I komanda (Deividas Sakalauskas, Herkus Jonavičius, Titas Labakojis, Vytautas Gervilaitis).

Mokinių štangos spaudimo varžybos

Gruodžio 12 d. Utenos rajono mokinių štangos spaudimo varžybose, skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos RT taurei laimėti, Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai tapo čempionais ir prizininkais. Mokytojas Antanas Matulis.

Mokinių smiginio varžybos

Spalio 26 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Gimnazijų grupėje merginų tarpe nugalėjo A. Šapokos gimnazijos I komandos atstovė Rasa Šuliokaitė, antra buvo Neda Zulgytė (A. Šapokos gimnazijos I komanda).

Vaikinų grupėje nugalėjo Godas Petrauskas (A. Šapokos gimnazijos I komanda), antras – Nojus Zaranka (A. Šapokos gimnazijos II komanda).

Sveikiname lengvosios atletikos rungčių varžybų nugalėtojus!

Gegužės 25 d. vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos varžybos, skirtos Utenos DSC prizams laimėti. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, kurie laimėjo tokias prizines vietas: