Respublikinis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Šiais metais kovo–balandžio mėn. jau 24-ą kartą vyko Respublikinis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Jame dalyvavo aukštesniųjų klasių mokiniai, kurie domisi krašto saugumo ir gynybos aktualijomis, Lietuvos valstybės ir Lietuvos kariuomenės istorija. Konkurso dalyviai turėjo puikią galimybę pasitikrinti savo žinias, labiau praplėsti akiratį, susipažinti su kariuomenės gyvenimu iš arčiau, įgyti naujų draugų, pasivaržyti dėl vertingų prizų.

Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija kartu su Lietuvos kariuomene. Konkurso partneris – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, akademinis partneris – Kauno technologijos universitetas.

Konkursas tradiciškai vyko trimis etapais. Mokiniai dalyvavo pirmajame etape savo gimnazijoje. Šiame etape dalyvavo Martynas Žvirblis (1b), Aleksas Dičius (2a) ir Giedrius Balinskas (3c), kurie užduotis atliko internetu. Geriausiai pasirodę Aleksas Dičius ir Giedrius Balinskas atstovavo gimnazijai antrajame etape, kuris vyko Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione, Rukloje.

Konkurso akimirkos: