Dvyliktokių komanda „Progresas“ – respublikinės VMI viktorinos prizininkė

Lapkričio 10 d. vyko VMI organizuojamos viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finalinis renginys. Dėl patekimo į respublikinį finalinį etapą rungėsi 277 komandos iš visos Lietuvos. Finale dalyvavo geriausiai mokesčius ir jų administravimą išmanančios penkios mokinių komandos, tarp jų ir mūsų gimnazijos komanda „Progresas“, kurią sudarė Deimantė Grašytė (4c) ir Karolina Kamarauskaitė (4a).

Viktorinos finalą sudarė du turai. Pirmame ture mokinius sveikino ir užduotis pateikė Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos viršininkė Edita Janušienė bei apskričių Valstybinių mokesčių inspekcijų viršininkai. Antrame ture reikėjo atsakyti į finale dalyvaujančių komandų sugalvotus bei konkurso organizatorių pateiktus klausimus. Vyko atkakli kova, pirmose pozicijose atsirasdavo tai viena, tai kita komanda.

Susumavus abiejų turų rezultatus paaiškėjo, kad dvi komandos, t. y. „Progresas“ bei „Tuskulenkė“ surinko vienodą balų skaičių ir pretenduoja į antrą-trečią vietą. Pateikus papildomą klausimą abi komandos atsakė teisingai, tačiau akimirka anksčiau ekrane pasirodė priešininkų atsakymas ir komanda „Progresas“ liko trečioje vietoje.

Viktorinos akimirkos: