Matematikos turnyras „Matematika gyvenime“

Spalio 28 d. Kupiškyje vyko matematikos turnyras „Matematika gyvenime“, kuriame su kitomis Lietuvos mokyklomis varžėsi dvi mūsų gimnazijos komandos: 1–2 kl. komanda (Damidavičius Matas, Simanavičius Deividas, Kraujelis Karolis, Bikelis Evaldas, Prakopjevas Erikas) ir 3–4 kl. komanda: (Žvirblis Augustas, Jasaitytė Agnė; Šeduikis Karolis, Bilaišis Mantas, Kazokas Gediminas).

Prieš turnyrą komandos pristatė savo mokyklas „Matematiniame X Faktoriuje“ ir buvo įvertintos „griežtos“ komisijos. Žiūrovai taip pat stebėjo šokėjų, muzikantų pasirodymus. Tačiau pramogos netruko ilgai. Turnyre matematikų komandoms teko dvi nelengvos užduotys. Pirmiausia mokiniai naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu turėjo atsakyti į testo klausimus. Šis etapas buvo nemenkas iššūkis, nes atsakymams buvo skirtos vos kelios minutės. Vėliau komandos visai valandai sėdo prie užduočių lapų ir sprendė matematikos žinių, loginio mąstymo ir gero komandinio darbo reikalaujančias užduotis. Sunkus triūsas atsipirko – 1–2 klasių komanda savo grupėje užėmė 2-ą vietą. Tiesa, 3–4 klasių komandai pasisekė mažiau, ji pasitenkino paguodos prizais, tačiau matematikai savo pasirodymą įvertino teigiamai.

Renginio pabaigoje vyko komandų kapitonų mūšis. Kapitonams teko per šimtą sekundžių atsakyti į kuo daugiau klausimų. Mūsų gimnazijos 3–4 klasių komandos kapitonas Augustas laimėjo kapitonų mūšį ir pergale baigė šapokiečių pasirodymą.

Turnyro akimirkos: